4sail loď
zpět Domů
Domů Obsah Mapa Projekty Reklama #4sail
f

Ceník reklam

Dostupné formáty (3)

rozměry reklam

Custom square

Nejmenší a nejlevnější reklamou je banner Čtverec. Své použití najde především v eshopu při představování nabízených produktů. Výrobu banneru provede náš grafik, neboť bychom chtěli zachovat jednotnou grafickou linii projektu. Inzerent nám dodá podklady pro výrobu banneru (logo, případně logotyp, obrázek produktu, informce o produktu, ...) a ostatní je na nás. Vyhrazujeme si možnost vybrat vhodné barevné schema banneru. Cena za výrobu banneru bude symbolická a bude se pohybovat v rozpětí 80-240 Kč podle velikosti a náročnosti výroby.

Cena od 60 Kč / Měsíc Stáhnout náhledy ↓

rozměry reklam

Vertical rectangle

Střední velikost reklamního banneru nazýváme Obdélník. Rozměry jsou 240x400(px). Výrobu banneru provede náš grafik, neboť bychom chtěli zachovat jednotnou grafickou linii projektu. Inzerent nám dodá podklady pro výrobu banneru (logo, případně logotyp, obrázek produktu, informce o produktu, ...) a ostatní je na nás. Vyhrazujeme si možnost vybrat vhodné barevné schema banneru. Cena za výrobu banneru bude symbolická a bude se pohybovat v rozpětí 80-240 Kč podle velikosti a náročnosti výroby.

Cena od 70 Kč / Měsíc Stáhnout náhledy ↓

rozměry reklam

Skyscraper

Největší, nejvýraznější a neúčinější banner. Rozměry jsou 160x600(px). Výrobu banneru provede náš grafik, neboť bychom chtěli zachovat jednotnou grafickou linii projektu. Inzerent nám dodá podklady pro výrobu banneru (logo, případně logotyp, obrázek produktu, informce o produktu, ...) a ostatní je na nás. Vyhrazujeme si možnost vybrat vhodné barevné schema banneru. Cena za výrobu banneru bude symbolická a bude se pohybovat v rozpětí 80-240 Kč podle velikosti a náročnosti výroby.

Cena od 100 Kč / Měsíc Stáhnout náhledy ↓