Domů Obsah Mapa Projekty Reklama #4sail
f

O projektu a struktuře 4sail

4sail podporováno účtem 4sail
Nápověda
ALT
Závod
Bazar
Přihláška
Klub
Portál
X-Projekt
E-regata
 

4sailKlikněte na bubliny pro zobrazení
popisu projektu. ↑

myš

Přihláška

Malý otevřený projekt pro všechny (tedy i neregistrované) uživatele 4sail.cz. Stránka pracuje s aktuální databází ze stránek ČSJ www.sailing.cz. Po zvolení lodní třídy se Vám nabídnou nejbližší závody. Vyberete jeden z nich, vyplníte posádku a Vaše plachty. Aplikace vygeneruje PDF přihlášku rovnou k tisku. Díky tomu už nemusíte na závodě brzy ráno shánět propisku pro vyplňování formuláře těsně před ukončením příjmu přihlášek.

Kalendář

Tisk přihlášek

Navštivte na: prihlaska.4sail.cz

ALT

ALT je část pojektu 4sail.cz, ve kterém může každá registrovaná lodní třída provozovat svoje stránky třídy. ALT obsahuje řadu užitečných funkcí, které pomáhají organizovat život lodní třídy. Pomocí našich nástrojů lze snadno řešit běžné každodenní záležitosti, přičemž nejste odkázáni na zásahy administrátora portálu. Vše je ve Vašich rukách... Naším cílem bylo eliminovat nadbytečné množství emailů obvykle před každou akcí rozesílaných na všechny strany. Každý uživatel portálu by se měl zaregistrovat, což mu přináší mnoho výhod. Jen jednou vyplní svoje nacionále, číslo registrace a často používané prostředky (loď, auto, přívěs, …) a už se např. snadno z našeho kalendáře přihlásí k závodu a jako bonus dostane vyplněnou přihlášku...

Tak neváhejte a zapojte se do programu 4sail. Pokud chcete vědět více, volejte info linku 721333815.

Kalendář

Tisk přihlášek

Doprava

Profil

Článek

Fotky

Úkoly

A další

Provázanost: 420 fireball Rs Feva 29er E-regata + Zde můžete být i Vy

Klub

Klub je část pojektu 4sail.cz, ve které může každý jachtařský klub provozovat Své klubové stránky. Klub obsahuje řadu užitečných funkcí, které pomáhají organizovat život klub. Pomocí našich nástrojů lze snadno řešit běžné každodenní záležitosti, přičemž nejste odkázáni na zásahy administrátora portálu. Vše je ve Vašich rukách... Naším cílem bylo jednoduché stránky, na kterých budou moci členove mezi sebou komunikovat, nahrávat fotky a vytvářet reprezentativní obsah pro svou lepší propagaci v projektu 4sail. Každý uživatel portálu by se měl zaregistrovat, což mu přináší mnoho výhod. Nástroj pro kluby brzy dostatane další rozšíření jako např.: nástroj pro organizaci závodu a další.

Tak neváhejte a zapojte se do programu 4sail. Pokud chcete vědět více, volejte info linku 721333815.

Zeď

Alba

Výsledky

Úspěchy

Historie

A další

Provázanost: YC Neratovice + Zde můžete být i Vy

Bazar

Bazar, jak jméno napovídá, slouží k prodeji a ke koupi použitých věcí, popř. k prodeji věcí nepotřebných, třeba i nových. Každý uživatel 4sail může uveřejnit své inzeráty. Bazar obsahuje funkce, kterými lze vytvářet popisky zboží, přidávat obrázky a zařazovat inzerát do předdefinovaných kategorií.
Pomocí našich nástrojů lze snadno dotáhnout do úspěšného konce zamýšlený obchod. Vše máte ve svých rukou, Vaše inzeráty nepotřebují žádný zásah administrátora.
Tak neváhejte a zapojte se do programu 4sail. Pokud chcete vědět více, volejte infolinku 721 333 815.

Izeráty

Filtry

Kategorie

Propojeno s všemi zapojenými lodními třídami

A další

Pro prozkoumáni pokračujte na: bazar

Nápověda

Malá část projektu 4sail, ve které se postupně zveřejňují návody a popisy funkcí. Cílem je zdokumentovat jednotlivé části projektu 4sail a popsat, jak nástroje patřící k 4sail používat.

Popis projektu

Popis stránek

Popis Funkci

A další

Navštivte na: nápověda

Závod

Závod je část pojektu 4sail.cz, ve které může každý pořadatel vytvořit stránky pro jachtařskou událost. Závod obsahuje řadu užitečných funkcí, které pomáhají zveřejňovat oficiality a mediální věci spojené s pořádaným závodem. Pomocí našich nástrojů lze snadno řešit běžné záležitosti, přičemž nejste odkázáni na zásahy administrátora portálu. Vše je ve Vašich rukou... Naším cílem bylo poskytnout jednoduché stránky, na které budou moci organizátoři snadno nahrávat fotky, videa, vypsání závodu, mezivýsledky, popř. konečné výsledky, přijímat přihlášky a vytvářet články a obsah, podporující lepší propagaci svou jako pořadatele, ale i propagaci vlastního závodu.

Neváhejte a zapojte se do programu 4sail. Pokud chcete vědět více, volejte naši infolinku 721 333 815.

Vice jazyčné verze

Startovní listiny

Alba

Výsledky

Úspěchy

Dokumenty

A další

Provázanost: + Zde můžete být i Vy

Co je to X-Projekt?

X-Projekt je inovátorská část projektu 4sail.cz, sloužící jako inkubátor pokrokových, finančně a časové nákladných nebo prostě jen bláznivých napadů. Hlavním posláním je získávat investory a uvádět tyto myšlenky v život. Kdokoliv může přispět přímo na vybraný projekt a tím zlepšovat podmínky v českém světě jachtingu. X-Projekt je tady i pro realizování Vašich nápadů, a tak pokud máte myšlenku, jak oživit nebo zlepšit český svět jachtingu, neváhejte a kontaktujte nás.

Zapojte se také do programu 4sail! Pokud chcete vědět více, volejte infolinku 721 333 815.

Projetky: + Zde můžete být i Vy

Co je E-regata?

E-regatta je virtuální závod plachetnic. Rozjížďky se účastní od dvou do deseti hráčů na lodí J-70 s asymetrickým spinnakerem. Autenticitu dodávají proměnlivé větrné podmínky, stále měnící se pořadí díky krátké trati. Celá rozjížďka netrvá déle než pět minut. Czech 4sail League vytváří jedinečnou možnost zahrát si s českými jachtaři v jedné rozjížďce. Závody se konají několikrát do měsíce a průběžně vyhodnocovány v ryze českém žebříčku. I ty si s námi můžeš zahrát !

Zábava

Vypsané závody

Výsledky

Privátní rozjížky

A další

Co bude dál?

4sail má stále mnoho nápadu co vytvářet. Vývoj dalších projektů se upřednostňuje na základě aktuálních potřeb a přáních uživatelů. 4sail je také stále otevřené novým nápadům. Jestliže máte pocit že vám chybí nějaká funkce nebo máte rozsáhlý nápad na další projekt. Rádi Vás Vyslechneme :).
Neváhejte nám napsat mail nebo zavolat na 721333815.