4sail Race

E-regatta je virtuální závod plachetnic. Rozjížďky se účastní od dvou do deseti hráčů na lodí J-70 s genakrem. Autenticitu dodávají proměnlivé větrné podmínky, stále měnící se pořadí díky krátké trati. Celá rozjížďka netrvá déle než pět minut. Czech 4sail League vytváří jedinečnou možnost zahrát si s českými jachtaři v jedné rozjížďce. Závody se konají několikrát do měsíce a i Ty si s námi můžeš zahrát !

Co je E-regatta?

E-regatta je virtuální závod plachetnic. Rozjížďky se účastní od dvou do deseti hráčů na lodí J-70 s asymetrickým spinnakerem. Autenticitu dodávají proměnlivé větrné podmínky, stále měnící se pořadí díky krátké trati. Celá rozjížďka netrvá déle než pět minut. Czech 4sail League vytváří jedinečnou možnost zahrát si s českými jachtaři v jedné rozjížďce. Závody se konají několikrát do měsíce a průběžně vyhodnocovány v ryze českém žebříčku. I ty si s námi můžeš zahrát !

Pro stáhnutí programu postupujte následovně:

1. otevřete ve svém webovém prohlížeči stránku www.e-regata.com
2. v pravém horním rohu klikněte na růžový rámeček s nápisem „Sing up now!“
3. vyplňte registrační formulář
4. na stránce http://e-regata.com/eng/download/ vyberte pro jakou platformu chcete hru stáhnout a následně na ní klikněte – hra se začne automaticky stahovat
5. poté otevřete stažený soubor a pokračujte v instrukcích uvedených při instalaci

Ovládání e-regaty

E-regatu spustíte otevřením programu „e-regata“ , který se během instalace objevil na vaší ploše. Při prvním přihlášení bude nutné zadat přihlašovací údaje, které jste vyplnili při registraci. Poté se Vám otevře okno s hrou. Ústředním sloupcem je celosvětový žebříček aktuálního týdne e-regaty. Doporučujeme kliknout na „Flag“, aby se hráči řadili podle národnosti. V pravé části okna se nachází informace o Vašem profilu a tlačítka „Play“, kterým spustíte hru samotnou a tlačítko „training“, kde máte možnost vyzkoušet ovládání hry. Samotná loď se ovládá šipkami doprava a doleva. Vítr z plachet se vypouští pomocí mezerníku. Genaker se vytahuje a stahuje pomocí tabulátoru. Klakson troubí pomocí klávesy enter.

Jak hrát v 4sail League

Každý týden bude vypsán jeden závodní večer. Závodníci se přihlásí [prozatím:] pomocí e-mailu na info@4sail.cz ([připravujeme:]na stránce http://4sail.cz/eregata.aspx pomocí přihlášky k regatě). 24 hodin před závodem bude na stránce http://4sail.cz/eregata.aspx zveřejněno rozlosování do skupin a rozpis rozjížděk. Záleží však na počtu přihlášených, přesto pro regaty zatím platí, že se pojede základní skupina a následně finálové rozjížďky, ve kterých vždy dva hráči, kteří dojeli poslední a předposlední rozjížďky opouštějí. Pravidla zavodů se mohonou na základě zkušeností změnit nejpožději do 24 hodin před závodem. Veškeré aktuality se budou vyvěšovat na stránce http://4sail.cz/eregata.aspx.

Pro více informaci

Neváhejte kontaktovat tel: 721 333 815 nebo info@4sail.cz


Reklama

reklama 4sail


Vypsání

Jsou dostupné v dokumentech nebo v kalendáři pro danný závod na oficiálních stránkách 4sail E-regaty http://eregata.4sail.cz

Startovní listina

Je dostupná pro konkrétní závod v kalendáři oficiálních stránek 4sail E-regaty zde

Výsledky

Budou zveřejňovány ve článcích na officialních stránkach 4sail E-regaty
sdílet